Біля Широкиного зосереджено 600 бойовиків та 15 танків – «Азов»

звантаженняВ районі населеного пункту Широкине зосереджено близько 600 бойовиків та декілька десятків одиниць військової техніки, включаючи танки та установки залпового вогню. Про це повідомили у прес-службі полку «Азов».

Згідно з повідомленням, російсько-терористичні війська посилюють свої позиції в напрямку Маріуполя.

«На Маріупольському напрямку в районі населених пунктів Жовтень, Заіченко, Безіменне продовжується зосередження сил і засобів російсько-терористичних військ», – розповіли у прес-службі.

Зазначається, що частина сил і засобів перекидається з території РФ, а частина з півночі від Тельманового.

«Головний напрямок докладання сил противника – Широкине. Всього на цьому напрямку зосереджено до 550-600 бойовиків, 15 танків, близько 25 ББМ, до 20 транспортних засобів, а також понад 15 одиниць ствольної артилерії і 8 "кочівних" установок РСЗВ», - додали у «Азові».

Раніше повідомлялось, що російсько-терористичні війська перекидають живу силу до лінії зіткнення з українськими військовими на сході України.

Нагадаємо, маршал польського Сейму Радослав Сікорський заявив, що якщо Росія наважиться захопити Маріуполь, це означатиме смерть "перемир’я". Після цього Захід повинен надати Україні зброю для свого захисту.