Біля Рівного спалили авто екс-затя Віктора Ющенка (Відео, Фото)

indexПідпали авто активістам Євромайдану докотилися і до Рівного. Сьогодні, 10 лютого, в 5:30 ранку спалили авто одному з лідерів ВО “Майдан” Олексію Хахльову.

Як стало відомо сайту “ВСЕ”, сьогодні близько 5.30 ранку невідомі спалили автомобіль “Мерседес”, на якому їздив активіст рівненського Майдану Олексій Хахльов.  Машина знаходилася на стоянці біля парк-готелю “Швейцарія”, що в Обарові. Те, що горить автомобіль помітила кухар закладу з вікна будівлі.

Цей автомобіль належив двоюрідному брату Олексія Хахльова Юрію Міркову. Проте останнім часом ним користувався Олексій. Наразі на місці події тривають слідчі дії.

– Мені здається, що в когось на Рівненщині гальма зірвало. Дуже шкода що в нашу область повертаються «дикі дев’яності» і бандитські методи. Хоча чого ще можна чекати від бандитської влади? – сказав Олексій Хахльов. – Думаю це спроба залякати мене і всіх хто наважився протестувати і відстоювати свою думку і своє право. Але ця спроба марна. Машину звичайно шкода, але коли мова йде про долю цілої країни, то спалене авто – це дрібниця. Ми точно не відступимось і будемо продовжувати розпочату роботу.

 

index

 

 

 

 

 

 

 

 

index