Біля пункту пропуску “Довжанський” поранено російського митника, який допомагав бойовикам – Тимчук

1За оперативними даними групи “Інформаційне Опір”, сьогодні в рамках дій українських силовиків з відновлення контролю за державним кордоном України з РФ відбулося бойове зіткнення наших підрозділів з групами терористів в районі пункту пропуску “Довжанський”. Про це на своїй сторінці у Facebook написав керівник Центру військово-політичних досліджень Дмитро Тимчук.

“Бойовики чинили шалений опір. З території Росії на допомогу обороняється терористам прибув підрозділ найманців, оснащене, крім стрілецької зброї, і мінометами.  По силовикам був відкритий мінометний вогонь.

Українські силовики, які у цьому районі, ще не були оснащені мінометами.

У ході хаотичного мінометного обстрілу, в результаті розриву однієї з мін, був поранений російський митник”, — йдеться у повдіомленні.

Д.Тимчук також наголосив, що присутність в зоні пункту пропуску “Довжанський” російського митника свідчить про те, що російська сторона продовжує у співпраці з терористами здійснювати пропуск через кордон громадян та автотранспорту.

“У той час, як про закриття пункту пропуску „Довжанський“ українська сторона (Держприкордонслужба і Кабмін України) повідомила ще на початку червня.

Згідно з двосторонніми домовленостями, Росія повинна була припинити роботу пункту пропуску зі свого боку, однак з незрозумілих причин цього не зробила, порушивши міжнародні домовленості”, — написав Д.Тимчук.