Біля прикордонних пунктів “Ізварино” та “Довжанський” тривають активні бойові дії – ДПСУ

11Біля ПП “Ізварино” та “Довжанський” триває активна фаза АТО. Про це повідомили у Держприкордонслужбі.

Водночас, ІТАР-ТАРС повідомив, що в Україні поблизу російського пункту пропуску “Донецьк” у Ростовській області (суміжний “Ізварино” – Україна) йде бій, через що співробітники митного поста евакуйовані. Про це сказав керівник прес-служби Південного митного управління Раян Фарукшин.

“Стрілянина на тому боці не вщухає. О 8.00 мск (9.00 за київським часом – ред.) особовий склад був евакуйований на безпечну відстань вглиб Росії, зараз співробітники перебувають в адміністративній будівлі міста Донецька (Ростовська область). Також був евакуйований легковий автомобіль з водієм, який знаходився в зоні митного контролю”, – сказав Р.Фарукшин.

Він зазначив, що ввечері в середу, 9 липня, через стрілянину робочі місця також покидали співробітники МАПП "Новошахтинськ".

"О 20.30 мск (21.30 за київським часом – ред.) особовий склад митного поста змушений був сховатися в підвальному приміщенні адміністративного будинку через інтенсивну стрільби в районі суміжної пункту пропуску" Довжанський ". Опівночі, після припинення вогню, російські митники змогли повернутися на робочі місця", - розповів Р.Фарукшин, додавши, що стрілянина також була чутна у МАПП "Гуково".

Разом із тим, у Держприкордонслужбі УНН повідомили, що зараз біля ПП "Ізварино" та "Довжанський" триває активна фаза АТО і динаміка бойових дій є дуже активна.

"Сказати саме, яка активність бойових дій і де саме, у яких точках біля кордону, та із застосуванням якої військової техніки - важко. Результати цих бойових дій будуть відомі пізніше, адже є чітке завдання створити 10-кіломтрову буферну зону біля кордону. Певно, що наразі триває ця робота сил АТО", - зазначили у Держприкордонслужбі.

Нагадаємо, протягом доби авіація та артилерія сил АТО знищили 5 одиниць бойової техніки біля луганського аеропорту і позицій терористів біля Сіверська та завдали втрат у живій силі бойовиків.