Більшість загиблих на Херсонщині бійців батальйону «Збруч» – добровольці (Відео)

14041_880513881998691_2846611734879196203_nІмена шести загиблих на Херсонщині бійців батальйону територіальної оборони «Збруч» поки що офіційно не розголошують.

Дані  оприлюднять після ідентифікації та проведення всіх експертиз.

Читайте також. Потрібна поміч: тернополян просять допомогти бійцям, які обгоріли на Херсонщині (Відео, Фото)

Однак Тернопілля – «велике село». Люди передають інформацію один одному, пишуть у соціальних мережах. Наразі кореспонденту ІА «7 Днів-Україна» відомо про таке.

Загинув 34-річний тернополянин Павло Римар. Кажуть, він просто задихнувся, бо не міг вибратися з палаючого приміщення. Немає із нами також 25-річного Назарія Кулинця із села Млинівці Зборівського району, який був дуже позитивною, доброю, щирою і відкритою людиною. У 27-річного Вадима Вернигори з Дорофіївки Підволочиського району залишилася сиротою двомісячна донечка.

Загинув на Херсонщині також 37-річний тернополянин Юрій Наливайчук. У чоловіка залишилася дружина та донька-другокласниця. Натомість Руслан Чухась з Гусятина залишив по собі троє дітей. Він був єдиним сином у матері.

Читайте також. Волонтери просять тернополян активізуватися – на сході потрібна наша поміч (Відео)

Ще один боєць, який загинув 1 лютого на Херсонщині - 30-річний тернополянин Назарій Сикліцкий. Чоловік пішов служити за контрактом. У березні вже повинен був повернутися додому.

Більшість із цих бійців пішли у батальйон добровольцями ще навесні 2014 р. Певний час бійці з Тернопільщини проходили навчання і бойове злагодження у Тернополі. У липні всі вони виїхали на південь країни, де у складі батальйону "Збруч" охороняли кордони України з Кримом.

У Червоному Чабані бійців поселили на закинутій фермі. Бійці біля неї встановили намети і жили у них. Час від часу змінювали варту на блокпості.

Коли буде похорон - невідомо, бо тіла бійців ще не доставили в Тернопіль. Чекають висновків експертів. Утім, родичам усе вже відомо – вони поїхали на Херсонщину.

Софія Левицька