Більшість, хто проти влади на Майдані, безробітні, – Ганна Герман

германДепутат Верховної Ради від фракції Партії регіонів Ганна Герман заявляє, що більшість тих, хто виступає проти влади на майдані Незалежності в Києві, є безробітними.

Як повідомляє прес-служба Партії регіонів, виступаючи в неділю на мітингу «Збережемо Україну» на підтримку влади в Маріїнському парку в Києві Герман заявила, що на Євромайдані є багато безробітних, таких, які мусять виїжджати на роботу за кордон.

«І щоб їх життя змінилося, необхідно допомогти і підтримати президента у тих змінах і реформах, які він робить. Не буде нічого від самого стояння на вулицях, з неба нічого не впаде», – заявила народний депутат.

Водночас, за її словами, ті, хто зібрався на мітингу у Маріїнському парку, належать до частини суспільства, «яка у житті і у праці має успіх, має роботу або якийсь бізнес, або навчається, це справді зайняті люди, які не мають часу стояти на вулицях тижнями й місяцями».

«Ми з вами люди, які звикли працювати, тому ми сьогодні ще раз продемонструємо міцність нашої держави, нашу впевненість йти до змін, до перемоги, тяжко працювати і допомагати навіть тим, хто не працює, а стоїть на майданах, щоб їх життя теж було кращим», – підсумувала Герман.

За даним Партії регіонів, у Маріїнському парку, де триває мітинг на підтримку влади, зібралися близько 20 тисяч людей. Кілька десятків тисяч людей прийшли на Народне віче на майдан Незалежності з вимогою відставки влади.

Джерело – Радіо Свобода.