Тернопіль – лідер за приростом нових випадків Covid-19 на Тернопільщині (Мапа)

За останню добу на Тернопільщині лабораторно підтверджено 29 нових випадки коронавірусу, більшість з яких – 15 – у Тернополі.

Про це повідомив вранці 25 червня Тернопільський обласний лабораторний центр МОЗ України.

“За попередню добу: видужало 5 осіб, проведено 827 досліджень методом ПЛР і підтверджено 29 випадків зараження вірусом Covid-19”, – йдеться в повідмоленні.

За даними обласного лабораторного центру, із 29-ти нових випадків коронавірусу, зареєстрованих на Тернопільщині за минулу добу, 15 випадків виявлено в обласному центрі.

Читайте також: На Тернопільщині стрімко зросла кількість нових хворих на Covid-19 (Мапа)

Як повідомляла раніше ІА “7 Днів-Україна”, за даними лабораторного центру МОЗ, найбільший приріст нових хворих на Covid-19 на Тернопільщині впродовж останніх двох тижнів реєструють саме у Тернополі. Так, за добу 23 червня в Тернополі були лабораторно підтверджені 9 нових випадків коронавірусу, добою раніше – 3, 21 червня в Тернополі лабораторно виявили 25 нових випадків Covid-19.

За кількістю активних випадків коронавірусу Тернопіль є лідером серед населених пунктів області. На сьогодні від Covid-19 у Тернополі лікуються 265 хворих, а загалом таких хворих у Тернопільській області нині 686.

Читайте також: В Україні новий рекорд Covid-19 – глава МОЗ звернувся до українців (Відео) 

Загалом з початку пандемії на Тернопільщині, за даними лабораторного центру МОЗ, зафіксовано на сьогодні 1 тисячу 815 випадків Covid-19, з яких 27 стали летальними. Одужали від коронавірусної інфекції загалом 1 тисяча 102 мешканці Тернопільщини.

Читйте також: В Україні змінився регіон-лідер за кількістю випадків коронавірусу (Мапа)