Більше як 6 тисяч гектарів землі на Тернопільщині буде передано об’єднаним територіальним громадам − Іван Кузь

Фото з вільних джерел.
Фото з вільних джерел.

Цього року Головним управлінням Держгеокадастру в Тернопільській області підписано із 9 об’єднаними територіальними громадами краю меморандуми про співробітництво.

Цей документ відкриває шляхи до передачі земель сільськогосподарського призначення державної власності в комунальну власність об’єднаних територіальних громад.

Начальник Головного управління Іван Кузь повідомив, що впродовж 2019 року понад 6 тисяч га землі буде передано новоутвореним громадам.

— До того, як ділянки будуть передані ОТГ, Головне управління здійснюватиме управління ними виключно за погодженням з органом місцевого самоврядування відповідної громади, — зазначив очільник земельного відомства області.

Підписані меморандуми передбачають, що Головне управління Держгеокадастру в Тернопільській області після завершення робіт з інвентаризації та формування ділянок сільськогосподарського призначення в межах об’єднаної територіальної громади приймає рішення про передачу земель із державної в комунальну власність і складає та підписує акт приймання-передачі.

Галина Стецько.