Більше тисячі гектарів землі отримали у власність військовослужбовці на Тернопільщині

111Упродовж цього року учасники АТО (ООС) оформили у власність 1 280 земельних ділянок загальною площею 1 208,09 гектара.

Безпосередньо головним управлінням Держгеокадастру у Тернопільській області за цей період передано 644 ділянок загальною площею 830,4 га, органами місцевого самоврядування регіону – 636 наділів загальною площею 377,6 гектара (598 рішень).

Для ведення особистого селянського господарства учасники бойових дій отримали 694 ділянки загальною площею 1 153 гектари. Для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд військовим надано 371 ділянка загальною площею 35 гектарів. Ще 215 військовослужбовців отримали землю для індивідуального садівництва, загальна площа наділів складає 20,06 гектарів.

Читайте також: За платні послуги в земельній сфері на Тернопільщині в бюджети перерахували майже 3 млн грн

— Для землевпорядної служби робота з виділення земельних ділянок для захисників України залишається одним з пріоритетних питань. Працівники Держгеокадастру завжди готові надати військовим вичерпну інформацію та допомогу в оформленні земельних ділянок, — зазначає в.о. начальника головного управління Держгеокадастру у Тернопільській області Роман Левчик.

Читайте також: Більше мільйона гривень — таку шкоду нанесли порушники земельного законодавства на Тернопільщині

Загалом від часу запровадження ініціативи щодо надання земельних ділянок учасникам АТО (ООС), до Головного управління Держгеокадастру у Тернопільській області та органів місцевого самоврядування регіону військовослужбовці подали 12 595 заяв про надання земельних ділянок у власність. За результатами розгляду заяв військовим надано 9 005 дозволів на розроблення проєктів землеустрою для відведення 9 778 земельних ділянок загальною площею 7 797,4 гектара.

На сайті Держгеокадастру розміщена покрокова схема дій для допомоги учасникам АТО та членам родин загиблих воїнів, котрі бажають отримати земельні ділянки.

Галина Стецько.