Більше сотні знешкоджених: штаб ООС підтвердив великі втрати російських окупантів Донбасу

ф1Вогнем у відповідь на ворожі обстріли українські військові за останній місяць на Донбасі знешкодили більше сотні російських окупантів.

Про такі втрати ворога у ході бойових дій на Донбасі у листопаді повідомив у Фейсбук штаб ООС з посиланням на українську військову розвідку.

За її даними, 41 російський окупант на Донбасі загинув, а ще 66 були поранені.

У штабі ООС наголосили, що це бойові втрати російських окупантів, яких вони зазнали внаслідок атак на позиції українських військ.

“У разі загрози життю та здоров’ю, спроб захоплення територій або проникнення ворожих диверсійно-розвідувальних груп українські військовослужбовці дають адекватну відповідь, відкриваючи вогонь по противнику”, – підкреслили в штабі ООС.

Читайте також: Бойовики на Донбасі зазнали найбільших втрат за останні місяці

Як повідомляла раніше ІА «7 Днів-Україна», офіцер ЗСУ Анатолий Штефан, який відслідковує в тому числі й сепаратистські пабліки, наводив статистику втрат російських окупантів Донбасу за листопад і також повідомляв про 41-го ліквідованого і 66 поранених бойовиків.

За даними українського офіцера, втрати російських окупантів за листопад – найбільші з трьох осінніх місяців цього року.

Читайте також: Майже сотня знешкоджених російських окупантів Донбасу — штаб ООС підтвердив втрати бойовиків

Раніше штаб ООС повідомляв з посиланням на дані української військової розвідки, що в жовтні цього року російські окупанти на Донбасі втратили 99 бойовиків: 33 ліквідованими і 63 пораненими.