Більше 20 полонених “кіборгів” будуть обмінені на бойовиків, в яких “руки в крові” – Рубан (Відео)

imagesПонад 20 полонених “кіборгів” (захисники донецького аеропорту) будуть обмінені, але не за схемою “всіх на всіх”. Про це в ефірі телеканалу “112 Україна” розповів керівник центру визволення полонених “Офіцерський корпус” Володимир Рубан.

“Олександр Захарченко заявив, що вони (“кіборги”, – ред.) будуть обміняні, але не так, як по більшій обміну “всіх на всіх”, а вони виставлять свій список, тобто вони хочуть отримати конкретних бійців, які затримані українською стороною, тих, про яких кажуть “руки в крові”. Вони хочуть забрати своїх ополченців, і відповідно “кіборги” у нас вважаються елітним підрозділом, їх будуть міняти на цих бійців”, – зазначив Рубан, підкресливши, що зараз закінчується друга частина великого технічного обміну “всіх на всіх”.

“Найближчим часом він ( обмін, – ред.) буде проведений, після цього буде розмова про обмін решти бійців і “кіборгів” в тому числі”, – додав Рубан.

“Четверо, я знаю, перебувають у лікарні, і в одного ампутація кінцівки, і вирішується питання по нього в першу чергу. Решта в задовільному стані і чекають підготовки до обміну”, – розповів Рубан.