Більш як 500 працівників тернопільської міліції пройшли через зону АТО (Фото)

P1210002-nВ обласній міліції підбили підсумки роботи за дев’ять місяців і намітили плани на майбутнє, повідомили у Секторі зв’язків з громадськістю УМВС в Тернопільській області 17 жотня.

– Ці місяці для усіх видалися непростими, – каже начальник обласної міліції Василь Облещук. – Але правоохоронцям вдалося гідно вистояти під час різних суспільно-політичних подій, які відбувалися в Україні та на Тернопіллі зокрема.

Не допустили місцеві правоохоронці кровопролиття та травмувань мешканців краю під час Революції Гідності. Цим пишається керівник.

Читайте також. “Я дуже хочу, щоб війна закінчилася, щоб все було добре”, – школярка з Тернополя (Фото, Відео)

Поступово, переконаний Василь Облещук, міліції вдасться відновити довіру у населення. Він закликав правоохоронців у всьому та завжди допомагати людям, пам’ятати про присягу і в жодному випадку не йти на провокації та злочини.

Не пасе задніх місцева міліція і у всеукраїнських показниках. Рівень загальної злочинності на 10 тисяч населення залишається одним із найнижчих в Україні. Є певні здобутки у сфері протидії наркозлочинності, суспільної моралі та кіберзлочинності, зменшилася кількість загиблих у ДТП.

Читайте також. Працівники міліції взяли під охорону всі окружні виборчі комісії Тернопілля (Фото)

У бік прозорості та відкритості змінили підходи у співпраці з населенням та у кадровій політиці. На високому рівні відзначив Василь Облещук роботу оперативників карного розшуку, працівників управління боротьби з організованою та економічною злочинністю, подякував за службу і міліціонерам, які стоять на сторожі громадської безпеки.

- Ви повинні завжди правильно оцінювати ситуацію, приймати вірні рішення в межах наданих повноважень і бути готовими нести відповідальність за зроблене, - наголосив він.

Одне із основних завдань, яке сьогодні стоїть перед правоохоронцями, – забезпечення порядку на виборчих дільницях. Василь Облещук запевнив, що до 26 жовтня міліціонери готові. Не було нарікань на роботу обласного управління і зі сторони громадськості.

Читайте також. У Тернополі підрахували: ціна життя міліціонера – близько 10 тис. дол. США

- Ми - прозорі та підзвітні, - каже Василь Облещук, - ми співпрацюємо з громадою, з мешканцями, ми готові відповідати за свою роботу чи промахи. Викликом було звинувачення працівників міліції у зґвалтуванні неповнолітньої, але завдяки громадським організаціям і роботі незалежних експертів, вдалося довести, що правоохоронці Борщівщини не винні.

Під час колегії Василь Облещук подякував усім, хто був і нині перебуває у зоні проведення антитерористичної операції. Більш як 500 працівників міліції пройшли через зону АТО, понад двісті бійців забезпечують правопорядок там і сьогодні. Вони несуть службу на тих блокпостах східної України, де йдуть бої, де стріляють.

- У цей непростий час, коли на сході країни, незважаючи на оголошене перемир’я, триває війна, завдяки мужності, героїзму, звитязі тисяч наших громадян, наших воїнів, кожен з яких бореться за незалежність, суверенітет, територіальну цілісність, лише рішуча воля нашого народу та незламний дух української армії неодмінно призведе до перемоги! – наголошує пан Облещук.

Софія Левицька