Олена Білозерська: “Найближчі тижні на гарні новини з фронту очікувати не доводиться” (Відео)

Олена Білозерська. Архівне фото з Фейсбук

Із надходженням достатньої кількості зброї від західних союзників ЗСУ до кінця літа точно підуть у потужний наступ по всьому фронту. А поки Збройні сили України ведуть важкі позиційні бої на Донбасі, щоб не дати військам РФ просунутись ані на метр вглиб української території.  

Про це снайпер і офіцер ЗСУ Олена Білозерська заявила в інтерв’ю 5 каналу.

“Найближчі тижні два нам на гарні новини з фронту очікувати не доводиться. Буде важко. Будуть втрати наші і набагато більші у ворога. А потім, як так думаю, що і нова зброя почне прибувати, і нові резерви почнуть надходити. Та інформація, що в серпні почнеться перелом і наступ ЗСУ, – вона виглядає дуже достойною і дуже вірогідною… Зараз чекаємо зброю по ленд-лізу. Коли вона прибуде, коли ЗСУ її опанують, тоді буде перелам”, – сказала Білозерська.

Українська військова переконана, що Україна переможе російського агресора.

"Для України перемога - це дійти до кордону, повернути всі тимчасово окуповані території Донбасу, Криму... Не знаю, чи закінчиться війна до кінця року, бо це досить оптимістичний прогноз, але і так може бути. Принаймні, я і мої побратими по зброї воювати для цього готові", - наголосила офіцер ЗСУ Олена Білозерська.

Більше - у повній Версії Інтерв’ю Олени Білозерської 5 каналу.