Білі “гриби” хмар над Донецьком – це сліди від пострілів із ракетних комплексів “Точка-У”?

гриб-вертНовий різновид “хмар” від пострілів здивував сьогодні донеччан, які вже звикли до обстрілів і за звуком чи за виглядом того, як горить після вибуху, можуть сказати, з чого і де саме стріляють.

Сьогоднішня пообідній обстріл приніс нові «знання»: після потужних вибухів в небо підіймалися незрозумілі поки для донеччан білі хмари у вигляді гриба. Вочевидь, ідеться про нову зброю?

Бойовики висловили свою версію таких «грибів».

На своїй сторінці у соцмережі у рубриці «Зведення від ополчення Новоросії» терористи висловлюють припущення, що по Донецьку завдали ракетного удару з ОТРК «Точка-У».

«Запуск трьох ракет ОТРК був здійснений з району аеродрому Краматорська», – пишуть бойовики, припускаючи, що використовували осколково-фугасний і касетний тип ракет. І робили це, за звичним звинуваченням терористів, українські військові.

«В районі Путиловки люди спостерігали три хмари, у всіх районах Донецька було чути гучні розриви. Бойове поле ракет поки не уточнено, також не відомо, чи змогли досягти гриб-горизракети бойового поля, або були знищені на підльоті, – зазначають ДНРівці. – Також надходить інформація про великому стовпі диму в районі Абакумова-Лідіївки. Інформації про загиблих і поранених на цей момент немає», – пишуть бойовики.