“Бійцям вкрай необхідні термобілизна, теплі шкарпетки, рукавиці, шапки”, – волонтер з Тернополя (Фото)

одягТеплі речі вкрай необхідні нині українським бійцям на Сході. Одяг можна приносити на Склад №2 допомоги бійцям АТО, що на вул. Академіка Дністрянського, 10.

Логістичному центру потрібні також робочі руки. Докладно – у сюжеті кореспондента телекомпанії TV-4.

Читайте також. З одного старого газового балона у Тернополі волонтери роблять дві буржуйки для бійців АТО (Відео)

В Україну прийшло похолодання, відтак бійцям на сході потрібні теплі речі.

– Дуже необхідні термобілизна, теплі шкарпетки, рукавиці, шапки. Все, що потрібно, люди несуть, ми все стараємося використовувати по максимуму, нічого не викидаємо, – розповіла волонтерка Оксана Нанішвілі.

Власне, приносити на склад можна все, що, як ви вважаєте допоможе біцям АТО.

– Знаю ще по Майдану: дві-три години в гаражі такого сортування і все – пальці замерзають. Тобто, поки ще відносно тепло, треба готувати все на зиму, ми ж не знаємо, якою вона буде, – говорить представник Об’єднання заради громади «Ядро» Тарас Білан.

Читайте також. Селяни із Довжанки, Домаморича і Драганівки поділилися із вояками урожаєм (Відео)

Логістичному центру вкрай необхідні також і робочі руки, в майбутньому переходитимуть до роботи волонтерів на дому або в інших приміщеннях.

– У цьому приміщенні, де в нас опалюється, можуть сидіти 8-10 волонтерів, але якщо є люди, які готові шити маскувальні халати, то можуть зголошуватися і шити вдома. Люди, які хочуть просто допомогти, нехай телефонують, робота всім знайдеться. Головне – бажання виділити 2-3 години вдень і буде перемога, – каже Тарас Білан.

Довідково. Про те, що потребують бійці на сході і куди слід приносити допомогу, можна дізнатися, зателефонувавши на «гарячу лінію» Логістичного центру – 097-205-50-55.