“Бійцям на сході дуже не вистачає медикаментів”, – волонтер з Тернополя (Відео)

аптечкаПротигрипозні, ферментні, знеболюючі препарати, антибіотики, перев’язувальні матеріали вкрай необхідні бійцям на сході.

Ліки можна приносити в штаб Самооборони Майдану Тернопілля, що на вулиці Грушевського, 1 у Тернополі (біля школи №3). Докладно – у сюжеті кореспондента телекомпанії TV-4.

Читайте також. Потрібна допомога: бійці, які поїдуть з Тернопілля у зону АТО, мають усе, крім пального

– Нині є гостра потреба в протигрипозних препаратах, потрібен хлоргекседин, хлорофіліпт, антибіотики, серцеві препарати. Зовсім немає ферментних препаратів. Хлопці дуже погано харчуються, в них – проблеми з шлунками, з травленням, – розповідає волонтер, представник штабу Самооборони Ліля Мусіхіна.

Завжди потрібні перев’язувальні матеріали, каже Лілія Мусіхіна. Необхідні також засоби гігієни, протигрибкові препарати.

Читайте також. Підприємці відремонтували важку техніку для міліцейських загонів Тернопілля (Фото)

- Із гігієною в них там не у всіх дуже добре, тому протигрибкові препарати, креми потрібні. Закінчуються також перев’язочні матеріали: бинти, вата. Також протишокові препарати - завжди актуальні. Їх дуже важко дістати. Ми будемо дуже вдячні, це налбуфін, бутарфенол. Це те, що потрібно, це те, що рятує життя. Якщо в когось є можливість придбати гемостатичні засоби, гемостатичну губку, транексамову кислоту - у цьому теж є потреба, – перелічує Лілія.

Докладніший перелік ліків, які необхідні бійцям на сході, можна дізнатися в штабі Самооборони Майдану. Туди ж можна приносити і медикаменти.

- Ми починаємо не просто по десять таблеток давати, ділити, а наприклад, вже різати і давати хоч по дві в руки. Це - не нормально, так не має бути, там стоять наші хлопці і тільки заради того, щоб ось ці школярі могли нормально ходити в школу, а їхні мами не думати про те, чи сьогодні дитина спокійно дійде додому. Ми повинні активно долучатися і дбати про тих, хто на передовій, – вважає волонтер.