Бійцям козацького батальйону «Торнадо» потрібна допомога тернополян

ТорнадоПерший козацький батальйон «Торнадо» потребує допомоги.

– У першу чергу, потрібні тепловізори, шоломи, – каже старший військовий капелан у Тернопільській області, отаман Українського реєстрового козацтва Тернопільської області отець В’ячеслав Кізілов.

Читайте також. Тернополян чекають у храмі — волонтери пакуватимуть сухі борщі та плестимуть сітку

Наразі особовий склад батальйону дислокується на території Луганської області – Станиця Луганська, Лисичанськ, Попасна. Це – перша лінія, яка оберігає кордон. Тому бійців дуже потрібно забезпечити всім необхідним.

За словами отця В’ячеслава, збір коштів триває постійно, залучаються козацькі осередки області.

- Незважаючи на те, що ціни ростуть, все-таки стараємося придбати все необхідне високої якості, - констатує отець. – Дорого обходиться поїздка у зону АТО, але хочемо передати допомогу, так би мовити, з рук в руки. Так надійніше. Наступну поїзду спільно з волонтерами плануємо на понеділок, 30 березня. На жаль, зараз навіть не маємо коштів на пальне…

Читайте також. Молодь з Тернополя може зголоситися волонтером акції “Серце до серця”

У козацькому батальйоні «Торнадо» - близько 60 чоловік з Тернопільщини, тому підтримати і допомогти землякам, обов’язок кожного мешканця області, запевняє заступник голови обласної державної адміністрації Леонід Бицюра. Підтримує батальйон і обласна влада.

- Козаки – вільні люди, цю ідею відроджують представники батальйону «Торнадо», - каже Леонід Бицюра. – Тут є люди з півдня і півночі, сходу і заходу країни. Є навіть бійці з Москви, які захищають Україну. Ми гордимося тим, що мешканці Тернопілля воюють у цьому батальйоні. Сподіваюся, знайдуться небайдужі люди, які допоможуть зібрати допомогу для наших захисників. Адже вони зараз там, на передовій, щоб ми могли спати спокійно, щоб ворог не прийшов у наш дім.

Довідково. Допомога батальону "Торнадо" - http://vk.com/public_torrrnado.

Софія Левицька