Бійця полку “Азов” поховають у Тернополі, на Микулинецькому кладовищі (Фото)

testСьогодні, 10 січня, ближче до вечора, у Тернопіль привезуть тіло 26-річного тернополянина Павла Баса.

Боєць полку особливого призначення “Азов” загинув на саме Різдво, 7 січня, під час обстрілу позицій української армії «Градами».

Читайте також. Тернопілля: труну до цвинтаря у Клебанівці супроводжували сотні людей (Фото)

Поховають загиблого у неділю, 11 січня, на Микулинецькому кладовищі. Попрощатися із Павлом можна буде у Домі скорботи з 9 година ранку. Похорон відбудеться о 15.00. Про це розповідають його друзі та знайомі у соціальних мережах. Вони ж і виставили фото героя, де він – на фронті.

За попередньою інформацією, тіло Павла Баса везтимуть через КПП, що на виїзді до Збаража. Точне місце та час обіцяють повідомити згодом. Дехто припускає, що через погоду довезуть тіло лише у Тернопіль аж у неділю вранці.

Читайте також. Тернопілля щойно поховало одного Героя, як втратило іншого (Фото)

- Прошу зустріти хлопця, адже він відав своє життя за нас, за мирне небо над нашими головами. Тому звертаюся до усіх не байдужих - зустріти його на КПП, - пише Наталія Василишин.

Натомість екс-тернополянин Іван Вербицький написав про Павла таке: "Друзі його знали, як активного учасника фан-руху «Ниви» (Тернопіль). Павло входив у число першопрохідців і становлення руху ультрас у Тернополі. Його знали під прізвиськом «Сільодка».

Завжди веселий та усміхнений, різкий і запальний, але завжди з любов’ю у серці до України. Кілька днів тому він був у десятиденній відпустці у рідному місті. Спілкувався і розповідав про загиблого керівника своєї чоти «Бєлаза». Жалкував, що одразу два його товариші по зброї не дочекалися лише кілька днів до ротації та відпустки..."

ІА "7 Днів-Україна" висловлюють щире співчуття рідним і близьким загиблого. Герої не вмирають!