Бійців з Тернопільщини нагородили медалями

dscn9954

Бійці АТО, волонтери, представники духовенства та влади зібрались на обласному форумі «Від єдності до Незалежності», який провели у Тернополі напередодні Дня Незалежності 20 серпня.


Такі форуми відбулись попередньо у кожному районі. Їх мета – об’єднати зусилля навколо питання підтримки воїнів АТО та демобілізованих бійців.
Розпочали захід із спільної молитви. Хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих Героїв.

Степан Барна проінформував учасників форуму щодо питань виплати одноразової грошової допомоги, виділення земельних ділянок учасникам АТО та їх сім’ям, соціальних пільг, медичного забезпечення, реабілітації та оздоровлення учасників антитерористичної операції; державних гарантій щодо зайнятості.

«Кожен учасник антитерористичної операції є нашим героєм, адже він проявив приклад жертовності та патріотизму. Ми повинні спільною працею довести бійцям, що їхня жертовна любов до Батьківщини буде виправдана, – зазначив Степан Барна. – Під час таких заходів, як сьогоднішній форум, ми маємо можливість відчути себе єдиною родиною, разом обговорити подальші плани щодо боротьби за перемогу, разом помолитися за здоров’я бійців та вшанувати пам’ять тих Героїв, які віддали своє життя за Україну. У такому форматі на Тернопільщині пройдуть також заходи до Дня Незалежності».
Очільник області вручив військовослужбовцям медалі «Учасник АТО» та медалі «За оборону рідної держави».