Бійців батальйону “Збруч” з Тернопілля гарячою їжею забезпечують тричі на добу (Фото)

оснБійці батальйону “Збруч” забезпечені необхідними продуктами та питною водою, запевнив Василь Лабай – представник Західного регіонального медіа-центру Міністерства оборони України.

Нагадаємо, вояки Тернопільського батальйону територіальної оборони “Збруч” перебувають на півдні України (на Херсонщині) і гідно виконують бойові завдання щодо захисту, охорони та оборони територіальної цілісності України на ввіреній їм ділянці.

Читайте також. УБОЗівець з Тернопілля зі сходу привіз кошеня, а його колега – цуценя (Фото, Відео)

У базовому таборі та на блокпостах розгорнуті пункти польового харчування, повідомив заступник командира батальйону з тилу підполковник Ігор Дрозд. Організували своєчасне підвезення продуктів до батальйону територіальної оборони.

— Особовий склад батальйону забезпечений гарячою їжею тричі на добу. У польових умовах їжу для військовослужбовців готують з м'ясних і рибних консервів, різних круп і макаронних виробів. Передбачені страви з овочів, подають гарячий чай, компот, твердий сир, печиво тощо, — додає підполковник Ігор Дрозд.

Читайте також. “Тернопільщина – захисникам України”: звіт про використання коштів на потреби АТО

Також на солдатський стіл подають і харчування із продуктів, які надають у якості благодійної допомоги різноманітні волонтерські організації та небайдужі громадяни.

До речі, для унеможливлення харчових отруєнь серед військовослужбовців особливу увагу звертають на якість продуктів і терміни їх зберігання, санітарно-епідемічний стан місць і приміщень приготування їжі.

Софія Левицька