Бійці ЗСУ звільнили селище на Донбасі і під гімн України підняли там синьо-жовтий стяг (Відео)

ф2Синьо-жовтий стяг замайорів над селищем Золоте-4 на Луганщині 30 червня.

Бійці ЗСУ звльнили цей населений пункт після чотирьох років окупації. Про це 1 липня повідомив на своїй сторінці у Фейсбук волотер Роман Донік, опублікувавши фото і відео підняття держваного прапора України над звільниеною від окупантів територією Донбасу.

За даними волонтера, українські бійці взяли під контроль селище Партизанське,  що досі було “сірою зоною”. Операція тривала 3 тижні – бойовики намагались вибити бійців ЗСУ звідти, однак Золоте-4 – це тепер остаточно знову Україна.

Звільнення Золотого-4 підтвердив і координатор “Інформаційного спротиву” Дмитро Тимчук.

"За оперативними даними групи ІС, в кінці червня ц.р. ротою глибинної розвідки одного з підрозділів зі складу резерву Об'єднаних сил була проведена вдала операція зі звільнення і взяття під контроль чергової важливої адміністративної одиниці - населеного пункту Золоте-4.

Завдяки вмілому і професійного керівництва командування батальйону, рішучих дій командира роти молодшого лейтенанта Олега Ліденко і командира взводу Зураба Чіхелідзе, втрат серед українських військовослужбовців і мирного населення не було", - повідомив Тимчук.

"Операція була проведена без порушень Мінських домовленостей", - підкреслив нардеп.

ф1