Бійці ЗСУ знищили стратегічну позицію, яку російські окупанти Донбасу укріплювали 5 років (Відео)

Українські військові  дощенту знищили позицію, з якої російські окупанти постійно обстрілювали позиції українських військ на Луганському фронті в районі Бахмутської траси.

Про це повідомив у Фейсбук український військовий волонтер Роман Донік, виклавши відео спецоперції, яку бійці ЗСУ проводили в кілька етапів.

“Цю позицію для мінометів російські найманці облаштовували і будували майже 5 років. Ці міномети прикривали 31 блокпост і підходи до Бахмутської траси. І, звичайно, постійно обстрілювали наші позиції. Коли вони вже набридли зі своїм порушенням мінських угод, їх почали примушувати до тиші. Після тижня примусу у російських найманців цілим залишився один міномет, який вони вирішили вивезти з переораних позицій. Міномет і БК. Але і це їм не дали зробити. Почекали, поки почнуть вантажити міни, і знищили. Особовий склад рятувався втечею, кинувши бронежилети і особисту зброю”, – повідомив подробиці спецоперації ЗСУ Роман Донік.

Він підкреслив, що втрата цієї стратегічної позиції викликала серед російських окупантів паніку.

“Думаю після такого акту примусу до миру мало хто з цих бігунів, найближчим часом повернеться на позиції”, – написав Роман Донік про безсилля російських окупантів перед ЗСУ, яке визнали самі російські окупанти в дописах у мережі.