Бійці ЗСУ знищили опорний пункт разом із російськими окупантами Донбасу: колоди розлітались (Відео)

Знищення ворожої позиції на передовій Донбасу відбулося до початку “всеосяжного перемир’я” 27 липня 2020 року, однак відео українські військові опублікували лише зараз.

Таку затримку військові розвідувальної групи К-2 54-ї бригади ЗСУ пояснили технічними причинами.

 “Ми довго не показували вам цікавих роликів з російсько-української війни, так як у нас були деякі технічні проблеми. Але тепер розвідувальна група К-2 приготувала для вас низку відеозвітів своєї роботи”, – пояснили військові.

Читайте також: Опорний пункт вигорів дощенту: бійці 54-ї бригади ЗСУ знищили передову позицію бойовиків на Донбасі. Що таке К-2 і як працює (Фото, Відео)

На опублікованих кадрах - удар у відповідь ЗСУ по позиціях бойовиків на Донецькому фронті. За даними українських військових, із цих позицій вели обстріли бойовики "ДНР" із банди "Восток".

"Служили вони не дуже мирно, вели вогонь по наших позиціях з різного виду озброєння, чим робили немало клопоту нашим хлопцям. Розвідники деякий час вели спостереження за цією позицією різними способами, і в один із днів був нанесений вогневий удар у відповідь із незабороненого виду озброєння", - повідомили українські бійці.

Читайте також: Стали відомі втрати російських окупантів Донбасу у березні та за час “всеосяжного перемир’я”

Внаслідок такого удару у відповідь українські військові знищили кількох бойовиків  "ДНР" і ворожий взводний опорний пункт, колоди якого розлітались навсібіч.

"Наголошуємо: на цьому відео вогонь у відповідь вівся зі зброї, калібр якої не перевищує 73 мм", - підкреслили на дотриманні ними Мінських угод бійці ЗСУ.