Бійці ЗСУ знищили дві САУ разом з російськими окупантами Донбасу і їх бліндажем

У відповідь на ворожі артилерійські обстріли українські військові на Донбасі 6 липня знищили бойову позицію російських окупантів разом із ворожими укріпленнями і самохідними гарматами.

Як повідомляє штаб ООС, 6 липня внаслідок влучної відповіді на ворожі обстріли бійці ЗСУ на передовій Донбасу ліквідували 8 російських окупантів і 1-го поранили. Знищені дві самохідні артилерійські гаубиці та бліндаж російських окупантів.

“Вчора під час обстрілу позицій захисників України дії ворога несли загрозу життю та здоров’ю наших воїнів. У відповідь незаконним збройним формуванням Російської Федерації військовослужбовці Об’єднаних сил відкрили вогонь із дозволеного Мінськими домовленостями озброєння. За даними нашої розвідки, після придушення ворожої активності вісім окупантів загинули, одного поранено. Також завдяки вмілим і рішучим діям наших воїнів було знищено один бліндаж та дві самохідні артилерійські установки загарбників, які знаходилися на вогневих позиціях противника із суттєвим порушенням лінії відведення згідно з Меморандумом та Комплексом заходів з виконання Мінських домовленостей”, – сказано в повідомленні штабу операції Об’єднаних сил.

На якій саме ділянці фронту бійці ЗСУ завдали таких потужних втрат окупаційним військам РФ, штаб ООС не уточнив.