Бійці ЗСУ знищили дві “Гвоздики” російських окупантів Донбасу – Міноборони України (Відео)

Ударом у відповідь на артилерійські обстріли українські військові 6 липня на Донбасі завдали російським окупантам потужних втрат.

Про це повідомляє Міністерство оборони України.

За його даними, минулої доби українські військові без порушення Мінських угод знищили дві ворожі самохідні гармати “Гвоздика” калібру 122 мм. Крім того, бійці ЗСУ ліквідували 8 російських окупантів, ще одного поранили.

За даними українського оборонног овідомства, минулої дроби рсоійські окупанти масово застосовували обстрілів позицій ЗСУ на Донбасі заборонене Мінськом озброєння, в тому числі й САУ.

6 липня 1 український захисник Донбасу отримав бойову травму.

За перші 12 годин доби 7 липня російські окупанти на Донбасі вчинили вже кілька обстрілів, в тому числі й артилерійський.

"З близько 04:40 ранку російсько-окупаційні війська розпочали бойові дії в районі Новотошківського, застосовуючи артилерію, міномети. Протягом понад півтори години з напрямку від окупованого села Березівське ворог випустив по нашим позиціям 30 мін, переважно 120-го калібру, здійснив 6 пострілів зі 122-мм артилерії, та випустив понад 250 черг з озброєння БМП", - повідомили в українському оборонному відомстві.

Внаслідок цих ворожих обстрілів втрат серед українських військових на Донбасі за перші пів доби 7 липня немає.

Зведені дані Міністерства оборони України про події на Донбасі на 7 липня 2020 року: