Бійці ЗСУ знищили на передовій Донбасу велику позицію бойовиків (Відео)

ф1У відповідь на постійні ворожі обстріли українські військові на передовій Донбасу не припиняють відповідати бойовикам вогнем і знищувати російських окупантів.

Так, бійці розвідувальної групи К-2 54-ї бригади ЗСУ на передовій Донбасу опублікували на своїй офіційні сторінці у Фейсбук кадри своєї спецоперації, яку провели ще під час перебування в зоні ООС, звідки підрозділ вже вийшов на ротацію.

Читайте також: Опорний пункт вигорів дощенту: бійці 54-ї бригади ЗСУ знищили передову позицію бойовиків на Донбасі. Що таке К-2 і як працює (Фото, Відео)

Як ідеться в повідомленні, спецоперацію українські бійці спланували як відповідь на постійні ворожі обстріли.

“В результаті проведеної операції було знищено: три доти, один жилий бліндаж і ліквідовано трьох бойовиків”, – проінформували про наслідки своєї спецоперації бійці бойової групи К-2, що входить до складу 54-ї бригади ЗСУ.

Читайте також: «Унікальна можливість побачити все»: повна версія найуспішнішої спецоперації ЗСУ за час війни на Донбасі (Відео)

Як уточнили українські військові, таких масштабних втрат у результаті однієї спецоперації вони завдали російським окупантам до оголошення “хлібного перемир’я” на Донбасі цієї осені.

Читайте також: До ворога менше 300 метрів: бійці ЗСУ показали свою унікальну спецоперацію на Донбасі (Відео)

Позиція російських окупантів була знищена повністю, підкреслили бійці ударної розвідувальної групи К-2 54-ї бригади ЗСУ і на підтвердження опублікували відео.