Бійці ЗСУ взяли під контроль важливий населений пункт Донбасу – окупанти скаженіють (Мапа, Відео)

АТО-звільнимо місто -прапор У над терикономСелище Чигарі у передмісті окупованої “ДНР” Горлівки уже під контролем українських військ. Бойовики за підтримки артилерії намагаються вибити з нових позицій бійців ЗСУ і повернути собі контроль над втраченими територіями, однак безрезультатно.

Про втрату бойовиками селища Чигарі (Чигирі), що було сірою зоною, першими в кінці минулого тижня заявили сепаратисти у мережі.

ф1

Далі вже бойовики намагались згладити ситуацію, заявляючи, що це село начебто не становить жодної стратегічної цінності у військовому плані, бо розташоване у суцільних болотах.

ф3

Позиції у Чигирях втратила 3-тя МСБр 1-го Армійського корпусу (так бойовики називають "армію ДНР" - ред.)

Несподівані подробиці про провал окупантів повідомив у мережі колишній польовий командир бойовиків і перший "комендант" окупованої Горлівки Ігор Безлер. За словами терориста, українські військові заходили в Чигирі, коли бойовики були повально п'яні. А російський командир бригади на повідомлення, що українські віськові взяли Чигарі, начебто просто змирився з цим і сказав "Нехай беруть".

ф2

Натомість дії окупантів Донбасу свідчать, що бойовики всі вихідні і зараз намагаються відбити втрачене село, поливаючи бійців ЗСУ вогнем з артилерії, та безрезультатно.

"Нічого сепари вже зробити не можуть... селище Чигарі вони втратили назавжди", - написав у Фейсбук український волонтер Юрій Мисягін, підкресливши, що бійці ЗСУ уже закріпились у населеному пункті, де живуть люди.

ф3

За повідомленням патріотичної української групи Nova Gorlivka у Фейсбук, українські військові просунулись до Горлівки на півкілометра і вже на околицях міста.

У мережі уже публікують карти з позначками, де біля Чигарів проходить нова лінія фронту.

ф5ф6

Командування ж української армії та штаб операції Об’єднаних сил просування українських військових вперед під Горлівкою ще не підтверджувало. Натомість командири підрозділів ЗСУ, які тримають там оборону, кажуть про нову тактику українських військових - активну оборону. Ворогу ж, кажуть командири, хай не здається, що він докладно знає, де саме бійці ЗСУ, бо українські військові можуть бути або не в тій кількості, в якій вважає ворог, або не в тій якості, або й взагалі не там.

Більше - у сюжеті ТСН. Тиждень.