Бійці ЗСУ взяли в полон військових РФ, знищивши ворожий підрозділ

Воєнний квиток знищеної ЗСУ групи військових РФ. Фото – Генштаб ЗСУ

Українські військові на Донецькому напрямку провели спецоперацію, в ході якої знищили підрозділ армії РФ разом із військовою технікою. Трьох військових армії РФ бійці ЗСУ взяли в полон.

За новиною Генштабу ЗСУ, цю спецоперацію із засідкою проводили морські піхотинці ЗСУ на Донецькому напрямку.

У результаті вдалих дій українські морпіхи знищили півтора десятка російських окупантів та 3 одиниці бронетехніки, на якій пересувався ворог. У полон взяли трьох російських окупантів.

На Херсонському напрямку наші воїни теж активно проводять демілітаризацію російської армії. Наша артилерія підбила ворожий танк, що діяв в зоні відповідальності підрозділу, а піхота взяла двох полонених”, – повідомив Генштаб ЗСУ про успіх українських морпіхів і на півдні України.

Читайте також: Паніка і потужні втрати РФ: є дані про наслідки удару ЗСУ по ключовій точці ворога на півдні України (Мапа, Відео)

"Майже усі полонені - це примусово мобілізовані з так званої днр, що в черговий раз демонструє усі "переваги" життя під російською окупацією. З боку кремлівських господарів вони мають відповідне ставлення, їх гонять як худобу на смерть й інколи навіть не видають засоби захисту. Виходячи з цього, у таких мобілізованих вибір невеликий: загинути від української зброї або бути розстріляним своїми. Однак є й третій варіант – здатися в полон. Українці поважають міжнародне право, тому попри усю ненависть до російських нелюдів, полонених не вбивають", - заявили у ВМС України.