Бійці ЗСУ вщент розгромили позицію російських окупантів Донбасу: відплату відчули всі терористи (Відео)

ф2Російські окупанти зі страху забігли в бліндаж, де намагались сховатись, та відплата українських бійців там їх і наздогнала.

Про чергову перемогу українських військових на Донбасі повідомив у Фейсбук волонтер Юрій Мисягін, виклавши відео.

Волонтер проінформував, що ударом у відповідь на ворожі обстріли спецгрупа 54-ї бригади ЗСУ знищила бойові укріплення і живу силу ворога біля Катеринівки на Луганському фронті.

Мисягін зазначив, що удар по позиції бойовиків, звідки ті постійно обстрілювали бійців ЗСУ, українські військові завдали після того, як бойовики несподіваним обстрілом вбили українського військового.

“Бойова розвідувальна група К-2 з 54-ї бригади у відповідь за загибель свого побратима рознесла вщент цю позицію ворога… Терористи зі страху забігли в бліндаж, де їх і наздогнали. Відплату відчули всі, дійшла до кожного”, – написав Мисягін додавши, що ліквідація трьох бойовиків разом із ворожими укріпленнями підтверджена українською розвідкою.

Читайте також: Опорний пункт вигорів дощенту: бійці 54-ї бригади ЗСУ знищили передову позицію бойовиків на Донбасі. Що таке К-2 і як працює (Фото, Відео)

Український волонтер підкреслив, що на цій ділянці Луганського фронту і зараз дуже неспокійно – бойовики ведуть обстріли щодня, але отримують від ЗСУ гідну відповідь.

Читайте також: «Блискуча операція»: бійці ЗСУ за 4 хвилини добили російських окупантів Донбасу (Відео)

ф1