Бійці ЗСУ в ході спецоперації на Донбасі знешкодили 8 бойовиків разом із ворожою позицією (Відео)

ф1Українські військові у відповідь на постійні ворожі обстріли на передовій Донбасу знищили позицію російських окупантів разом із бойовиками.

Про це повідомив у Фейсбук, виклавши відео спецоперації, офіцер ЗСУ Anatoliy Shtefan.

За його даними, цю спецоперацію бійці бойової групи “К-2” 54-ї бригади ЗСУ готувала довго і ретельно, оскільки українські військові мали дати адекватну відповідь на систематичні ворожі обстріли бойовиками як позицій ЗСУ, так і мирних житлових кварталів.

Читайте також: Опорний пункт вигорів дощенту: бійці 54-ї бригади ЗСУ знищили передову позицію бойовиків на Донбасі. Що таке К-2 і як працює (Фото, Відео)

У підсумку українські бійці влучили у ціль, розгромивши взводний опорний пункт російських окупантів разом із бойовиками.

“Було нанесено точні удари по позиціях окупантів з корегуванням вогню беспілотним літальним апаратом”, – пояснив влучність бійців ЗСУ український офіцер.

Читайте також: «Блискуча операція»: бійці ЗСУ за 4 хвилини добили російських окупантів Донбасу (Відео)

За даними, які підтвердила українська розвідка, разом із ворожим опорним пунктом бійці групи “К-2” 54-ї бригади ЗСУ знешкодили й 8 бойовиків, три з яких ліквідовані, а 5 поранені.

Читайте також: Потрійний реванш: момент знищення бійцями ЗСУ бойовиків і їх вантажівки з боєприпасами (Відео)

Офіцер ЗСУ Anatoliy Shtefan наголосив, що мирні місцеві мешканці в результаті цього удару по російських окупантах не постраждали, бо цивільних із цієї місцевості бойовики давно вигнали.