Бійці ЗСУ розгромили вогневу позицію бойовиків в Донецькому аеропорту (Відео)

Фото - Фейсбук 93-тя ОМБр Холодний Яр
Фото – Фейсбук 93-тя ОМБр Холодний Яр

Російські окупанти постійно обстрілювали українських військових з руїн нового терміналу захопленого Донецького аеропорту , на що бійці ЗСУ дали ворогу потужну відповідь .

Про розгром ворога за обстріли з ПТРК, внаслідок яких був поранений український військовий, повідомила на своїй сторінці у Фейсбук  93-тя окрема механізована бригада ЗСУ “Холодний Яр”, яка тримає оборону біля шахти “Бутівка”.

За повідомленням бійців бригади, їх відповідь на ворожий обстріл відбувся ще в червня цього року, та відео українські військові опублікували лише зараз, коли поранений під час цього обстрілу боєць бригади “Клим” повернувся з госпіталю.

“Потужні обстріли з протитанкової зброї у червні цього року по позиціях 93 бригади Холодний Яр пов’язували із закінченням навчання російських військових вишів. Саме по українських армійцях, а не на полігонах, випускники-терористи «здавали іспити. Відповідь з нашого боку не примусила себе довго чекати. Оскільки російські терористи вели вогонь з верхніх поверхів нового терміналу Донецького аеропорту, саме туди їм і доставили “подарунки” протитанкісти 93 бригади Холодний Яр”, – йдеться в повідомленні українських армійців.

Про стан пораненого бойовиками під час обстрілу з ПТРК бійця “Клима”, українські військові написали наступне:

“Під час обстрілу з ПТУРів по позиціях неподалік шахти «Бутівка» чоловіка сильно посікло уламками. Його руки повністю вкриті дрібними та середніми шрамами. У деякий місцях залізні уламки так і не вдалося достати. «Климу» вдало зашили розірване око. Також йому доведеться пройти тривале лікування для відновлення слуху. Але в цілому чоловік почуває себе добре й радіє, що залишився живим та відносно неушкодженим”, – повідомили українські бійці.