Бійці ЗСУ провели “масивну військову операцію” і відібрали у ворога кілька стратегічних висот на Донбасі

АТО-прапор Укр над позиц сніжокУкраїнські військові здобули нову перемогу на Донбасі, відсунувши ворога.

Про таку стратегічну перемогу наших військових на Світлодарській дузі без порушення Мінських угод повідомив у Фейсбук волонтер Юрій Мисягін, який не перший рік опікується підрозділами ЗСУ, які тримають там оборону.

Читайте також: Знищені позиції ворога — бійці ЗСУ відібрали в окупантів ще 1 кілометр Донбасу

За повідомленням Мисягіна, спланувати і провести військову операцію бійців 54-ї бригади і 24-го штурмового батальйону “Айдар” ЗСУ своїми постійними обстрілами з важкого озброєння позицій наших військ вимусив сам ворог: українські бійці були змушені змінити пристріляні бойовиками позиції, аби не зазнавати втрат.

Внаслідок успішної військової операції, не порушуючи лінії фронту, передбаченої Мінськими угодами, бійці ЗСУ відібрали в окупантів частину української землі Донбасу, звільнивши від ворога кілька селищ та зайнявши нові стратегічно важливі висоти.

Мешканці селищ, які взяли під контроль військові ЗСУ, зустрічали їх як визволителів, пише Мисягін.

Читайте також: Український волонтер вдарив по брехливій пропаганді Путіна фактами про перемоги бійців ЗСУ на Донбасі

Уф1 коментарях на зауваження, що штаб АТО поки не підтверджує зайняття нових позицій, Юрій Мисягін підкреслив, що просування військ без порушення встановленої Мінськими угодами лінії розмежування відбулось за згодою вищого командування ЗСУ, бо без цього планувати військові операції і змінювати позиції підрозділи ЗСУ просто не можуть.

Крім того, Юрій Мисягін підкреслив, що просування військ ЗСУ  – це не таємниця, бо через невелику відстань між окопами ворога і українських військових про переміщення позицій ЗСУ знають відразу не тільки в Збройних силах України, а й у бойовиків. Тому в його повідомленні, стверджує волонтер, жодної військової таємниці нема.

Читайте також: Мешканці окупованого Донбасу надсилають допомогу бійцям ЗСУ: «Вас тут чекають»

Додамо, що всі попередні повідомлення Юрія Мисягіна про пересування і просування українських військ на Світлодарській дузі у кінцевому результаті виявлялись правдими і підтвердженими штабом АТО і Міноборони України.

Читайте також: «Сепарські міномети працюють «на ура», — українські бійці оцінили бойову ситуацію на Світлодарській дузі

ф2ф3