Бійці ЗСУ про тактику ворожих обстрілів на Донбасі: “Будемо пробувати ліквідувати” (Відео)

снайперРосійські окупанти на Донбасі продовжують вигадувати все нові способи ведення бойових дій, щоб завдати українським військовим якомога більшої шкоди, натомість бійці ЗСУ готові протидіяти російським окупантам.

Про це заявляють самі українські бійці з передової Донбасу у відео, опублікованому штабом ООС.

Як кажуть українські армійці, російські окупанти останнім часом вдаються до нової тактики снайперської війни на передовій.

“Кулеметним вогнем виманюють нас на відповідь, дивляться, звідки ми відповідаємо, і далі під прикриттям кулемета працює снайпер”, – кажуть про тактику обстрілу російськими окупантами їх позицій українські бійці.

Читайте також: Бойовики б’ють із забороненої зброї — серед українських оборонців Донбасу є втрати

На такі провокативні обстріли бойовиків українські військові, запевняють, не ведуться, натомість прагнуть знешкодити ворожого снайпера.

“Поки не вдається вирахувати, звідки він працює по нас, але ми визначимо і будемо пробувати ліквідувати”, – кажуть українські військові.

Читайте також: Офіцер ЗСУ повідомив про втрати російських окупантів за минулу добу на Донбасі

Крім того, зазначають бійці ЗСУ, останнім часом на передовій Донбасу бойовики почали застосовувати й лазерну зброю, якою намагаються вразити очі українських бійців.

Читайте також: Бойовики на Донбасі активізували бої і вдарили з забороненої зброї — серед бійців ЗСУ є втрати

Як повідомляла раніше ІА «7 Днів-Україна», штаб АТО інформував, що 20 грудня внаслідок застосування російськими окупантами лазерної зброї поранення отримав 1 український військовий.

Більше – у відео штабу ООС з передової Донбасу.