Бійці ЗСУ показали, як покарали бойовиків за порушення режиму тиші на Донбасі (Відео)

Фото - скріншот з відео
Фото – скріншот з відео

 У відповідь на постійні ворожі обстріли українські військові на передовій Донбасу знищили практично одночасно дві ворожі позиції.

Про це повідомив у Фейсбук військовий волонтер Юрій Мисягін, виклавши на підтвердження відео.

Як ідеться в повідомленні, бойовики були впевнені, що добре замаскували свої позиції на панівних висотах, звідки вели обстріли, тому почувались при обстрілах українських позицій безкарними: “Сиди собі на висоті, спокійно обстрілюй укропів, не дотримуйся перемир’я”.

Однак, підкреслив Юрій Мисягін, бійцям ЗСУ вдалось “вирахувати”, звідки бойовики ведуть по них вогонь і, з’ясувалось, що це дві ворожі позиції.

Українським командуванням було прийнято рішення знищити виявлені ворожі позиції. Це бійці ЗСУ і виконали, практично одночасно зробивши два влучних постріли у відповідь з ПТРК.

"Все зробили тихо і спокійно", - констатував влучність українських військових Юрій Мисягін.

Коли саме були зняті ці кадри і за недотримання якого саме перемир'я на Донбасі українські військові покарали бойовиків, Мисягін не повідомив.

Читайте також: «Дали відповідь — і бій зупинився», — бійці ЗСУ на передовій Донбасу вогнем у відповідь знищили склад боєприпасів ворога (Відео)

Однак відомо, що і під час "хлібного перемир'я" на Донбасі з 21 липня українські військові мають право відкривати вогонь у відповідь, якщо обстріли російських окупантів у порушення Мінських угод загрожують життю бійців ЗСУ.

Читайте також: «Ми маємо право відкривати вогонь у відповідь», — бійці ЗСУ на передовій Донбасу (Відео)

Достеменно відомо, що 14 серпня - під час "хлібного перемир'я" - російські окупанти обстрілювали позиції українських військових на передовій біля Зайцевого із мінометів до того моменту, поки бійці ЗСУ не відкрили вогонь у відповідь.

Читайте також: Бійці ЗСУ відкривають вогонь у відповідь — повні дані Міноборони України про події на Донбасі (Відео)

Крім того, за повідомленням Міноборони України, на 11 обстрілів, які російські окупанти вчинили 19 серпня на Донбасі, бійці ЗСУ 4 рази були змушені відкрити вогонь у відповідь.

ф1