Бійці ЗСУ показали, як мінують територію через вертолітну систему (Відео)

01-80Бійці Збройних сил України показали, як мінують територію через вертолітну систему мінування. Найчастіше цей спосіб використовують, аби швидко обладнати мінні загородження.

За повідомленням прес-служби ООС вертолітну систему мінування ВСМ-1 використовують для встановлення протитанкових, протипіхотних та протидесантних мінних полів за допомогою вертольотів Мі-8.

Читайте також: Жоден обстріл ворога не залишився без потужної відповіді: противник зазнав значних втрат

Найчастіше цей спосіб дистанційного мінування використовують для того, аби швидко обладнати мінні загородження у місцях прориву противника, а також у зонах його просування вглиб території, що обороняється.

У комплекті системи, крім пульта керування мінуванням, знаходяться контейнери для мін у кількості чотирьох одиниць, візок для транспортування та система підйому контейнера. У кожному контейнері передбачено місце для 29 касет КСО-1.

Облаштування мінного поля здійснюється під час польоту над місцевістю, яку необхідно замінувати. Швидкість розкидання мін складає близько 8,5 тисячі мін за хвилину на ділянці до 25 метрів завширшки та 2 кілометрів у довжину.