Бійці ЗСУ показали свої нові позиції в місці запланованого розведення військ на Донбасі (Відео)

АТО-автомат син-ж на масксітці КПНа запланованій для розведення військ ділянці фронту під Петрівським українські військові вже збудували нову позицію, на яку мають відійти за Мінськими угодами.

“Зробили абсолютно нову лінію оборони, якої раніше не було”, – розповіли кореспонденту ТСН українські бійці, показавши свої нові укріплення.

“Все зроблено “під ключ”: світло, зв’язок”, – запевняють українські армійці підкреслюючи, що в разі розведення військ під Петрівським відходити на кілометр у “чисте поле” їм не доведеться.

Читайте також: Кадри з місця запланованого розведення військ під Петрівським на Донбасі: розбиті хати і таблички «міни» (Фото)

Богданівку ж, у якій залишається 8 жителів, після розведення військ українські військові обіцяють російським окупантам не віддавати і тримати "сіру зону" під вогневим контролем.

"Богданівка є і залишиться під контролем українських військових", - стверджують бійці ЗСУ, які тримають там оборону.

Читайте також: Сайдік пояснив, чому розведення сил на Донбасі відкладається на невизначений термін (Відео)

Як повідомляла раніше ІА «7 Днів-Україна», домовленість про розведення військ на ділянці фронту біля Петрівського на Донецькому була досягнута в Мінську 1 жовтня, однак її обстрілами зірвали бойовики.

Президент України підкреслив, що розводити війська біля Петрівського українська сторона буде тільки одночасно з Золотим, де бойовики  постійно ведуть обстріли.

Востаннє російські бойовики відкривали вогонь у порушення Мінських домовленостей біля Золотого 16 жовтня.

Читайте також: Україна поставила Росії нові ключові вимоги у Мінському процесі, наголосивши на порядку їх виконання

Більше про нову лінію оборони ЗСУ біля Петрівського - у сюжеті ТСН Тиждень із 4 хв 35 сек.