Бійці ЗСУ показали, як знищили вогневу точку і базу російських окупантів Донбасу (Відео)

Бійці ЗСУ на передовій Донбасу знищили базу, де облаштувались російські окупанти підрозділу так званої “армії ДНР”. Після того, як українська військова розвідка визначила місце розташування бойовиків, по ній був завдано точного удару.

Про це подомляє на своїй сторінці у Фейсбук, публікуючи відповідне відео, бойова розвідгрупа К-2 54-ї бригади ЗСУ.

Як ідеться в повідомленні, бойовики розташувались у хаті, неподалік Ясинуватої, вигнавши з житлової будівлі місцевих мешканців. Там же викопали траншеї і облаштували мінометну позицію, з якої постійно обстрілювали позиції ЗСУ. Місяцем раніше група К-2 знищила вантажівку “Урал”, якою російські окупанти підвозили на цю позицію боєприпаси. Тепер, повідомили бійці ЗСУ, дійшла черга й до бази бойовиків.

Читайте також: Бійці 54-ї бригади ЗСУ показали, як знищили ворожу вантажівку з боєприпасами на Донбасі (Відео)

“В один із сонячних ранків ворог почав гатити по наших позиціях та по мирному населенню. У зв’язку з чим було прийняте рішення на знищення ворога та вогневих засобів. І до роботи взялися розвідники. За допомогою засобів розвідки було встановлено точне місцезнаходження ворога та його вогневих засобів і полетіла “отвєточка”. В результаті вогню у відповідь було повністю знищено вогневу мінометну позицію та житлове приміщення ворога. Як ви бачите на відео, ніхто із окупантів не втік”, – прокоментували викладені кадри бійці групи К-2 54-ї бригади ЗСУ.