Бійці ЗСУ передбачають потужні ворожі обстріли на Донбасі уже від сьогодні (Відео)

АТО-автомат син-ж на масксітці КПІз наближенням Дня Незалежності України російські окупанти Донбасу посилюють обстріли.

Про це, повідомляє журналіст Факти ICTV з передової Донбасу, кажуть українські військові, які тримають оборону на Донецькому фронті біля Красногорівки.

За повідомленнями українських бійців, 23 і 24 серпня ворожі обстріли будуть посилюватись, бо “вітати” вогнем із Днем Незалежності українських військових, бойовики на Донбасі починають заздалегідь.

“У 2015 році бойовики “вітали” нас вогнем з трьох САУ і двох мінометів. Вони працювали з 11 вечора і до 4-ї ранку. На ранок ми нарахували більше 96-ти розривів. Отакі були “поздоровлення”, – каже боєць ЗСУ і додає, що цього року бойовики від своєї традиції обстрілів не відступлять.

Читайте також: Бойовики на Донбасі і сьогодні обстрілюють позиції ЗСУ на одній ділянці фронту — серед українських військових є втрати

“22-23 вони вже наносять більш потужні удари – міномети 120-го кадібру, САУ 152-го”, – розповідає український боєць про ворожі обстріли щороку перед Днем незалежності України.

Читайте також: Бійці ЗСУ показали, як покарали бойовиків за порушення режиму тиші на Донбасі (Відео)

Тому, запевняють українські військові, зараз на передовій Донбасу вони у повній готовності давати відсіч рсоійським окупантам.

Більше подробиць – у сюжеті Факти ICTV