Бійці ЗСУ на передовій показали свою секретну зброю, яка може змінити хід війни на Донбасі (Відео)

безпілотник в небіНа прицільні ворожі обстріли російських окупантів українські військові на передовій Донбасу не тільки відкривають вогонь у відповідь, а й ліквідовують цілі угрупування військової техніки і бази ворога. Роблять це наші військові за допомогою ударних безпітників і шкодують, що така зброя – поки рідкість у ЗСУ, бо вона могла б радикально змінити хід війни з російським агресором на користь України.

Як повідомляє ТСН, на передовій Донбасу бійці ЗСУ розробили і сконструювали безпілотник, який успішно знешкодив мінометну батарею і склад пального для військової техніки бойовиків. Цей літальний апарат, яким бійці ЗСУ громлять ворога на передовій Донбасу, українські військові показали журналісту на умовах анонімності – щоб ворог не дізнався підрозділу ЗСУ і позивних бійців, які керують цим апаратом.

"Якби таких безпілотників два роки тому було хоча б по два в кожній бригаді, то в бойовиків до цього часу вже не залишилося б військ, щоб їх розводити", - каже український військовий, який керує цим БПЛА.

Така зброя дуже ефективна і легка в експлуатації в бойових умовах.

"Її можна відремонтувати за допомогою скотчу і клею", - кажуть українські військові.

Головний секрет цього безпілотника - це його устаткування: комп'ютерна програма, що дозволяє влучити з неба в ціль розміром у мотоцикл. Боєприпаси до неї також недорогі.

Крім того, такий безпілотник завдяки швидкості і малим розмірам непомітний для протиповітряної оборони російських окупантів - лінію фронту апарат перетинає зі швидкістю 20 метрів на секунду.

Така висототочна зброя, кажуть українські військові, дуже актуальна і зараз - при розведенні сторін на Донбасі, бо могла б практично миттєво присікти будь-які спроби російських окупантів захопити "сіру зону".

От тільки такий безпілотник в українських бійців на Донбасі поки тільки один.

Всі подробиці - у сюжеті ТСН Тиждень із 4 хв 28 сек.