Бійці ЗСУ на передовій Донбасу влучним пострілом знищили вогневу позицію окупантів (Відео)

Фото - скріншрот з відео
Фото – скріншрот з відео

Українські військові протитанковою керованою ракетою влучили прямо в бійницю укріпленої вогневої точки російських окупантів Донбасу.

Про успішне знищення бійцями ЗСУ кулеметної вогневої точки бойовиків на Донбасі повідомив у Фейсбук волонтер Юрій Москаленко. На підтвердження він виклав відео.

За повідомленням волонтера, бійці ЗСУ на Світлодарській дузі знищили вогневу точку, з якої російські окупанти постійно обстрілювали позиції українських військ.

Влучним пострілом у відповідь на постійні ворожі обстріли бійці ЗСУ знищили не тільки саму позицію ворога, а й весь кулеметний розрахунок бойовиків, ліквідувавши одного російського окупанта і двох поранивши.

"Молодці, хлопці", - похвалив українських військових за влучний постріл волонтер.

ф1

Читайте також: Бійці ЗСУ на передовій Донбасу розгромили укріплення ворога: з позицій бойовиків тільки дим пішов (Відео)

Як повідомляла раніше ІА «7 Днів-Україна», ПТРК - це зброя, яку українські військові активно використовують на передовій Донбасу для вогню у відповідь по вогневих точках і військовій техніці бойовиків з метою її знищення.

Читайте також: «На моніторі побачив, де знаходиться», — боєць ЗСУ про знищену ним військову техніку бойовиків на передовій Донбасу (Відео)

Так, нещодавно одним пострілом з ПТРК «Фагот» бійці ЗСУ розгромили бронеавтомобіль бойовиків на відстані 2 км 700 метрів в районі Ясинуватської розв’язки під окупованим «ДНР» Донецьком.

Обережно - у відео нецензурна лексика.