Бійці ЗСУ на Донбасі знешкодили майже півтори сотні російських окупантів (Фото)

бойовик мертвий абстрактно зі стрічкою на нозіТаких втрат бойовики зазнали  упродовж минулого місяця: у відповідь на постійні обстріли позицій ЗСУ на Донбасі українські військові продовжують знищувати російський окупантів.

Як повідомив у Фейсбук офіцер ЗСУ Анатолий Штефан Штирлиц, загалом у березні ворог втратив на Донбасі майже півтори стоні бойовиків, найманців і російських військових: 56 убитими і 85 пораненими.

Крім того, бойовики на Донбасі успішно знищували і самі себе, додав український офіцер.

"Небойові втрати склали 9 окупантів (порушення заходів безпеки, смерть в результаті суїциду, вбивство), та 16 отримали поранення", - проінформував український військовий.

Читайте також: Бойовики на Донбасі б’ють із забороненої зброї і зазнають потужних втрат у живій силі і техніці

Анатолий Штефан Штирлиц підкреслив, що реальні витрати бойовиків минулого місяця можуть бути вищими «в зв'язку з постійним приховуванням лідерами бойовиків та російськими військовими втрат».

Читайте також: Рахунок на тисячі: стали відомі масштаби знищення бійцями ЗСУ окупантів Донбасу

ф1Як писала ІА «7 Днів-Україна», раніше офіцер ЗСУ Анатолий Штефан Штирлиц наводив дані, що за 2018 рік на Донбасі українські військові знешкодили понад дві тисячі російських окупантів.

У лютому цього року, за даними українського офіцера, українські військові вогнем у відповідь знищили 84 бойовики і 95 поранили.

Анатолий Штефан Штирлиц виклав у мережу колаж із фото частини бойовиків, знищених минулого місяця на Донбасі.

ф2