Бійці ЗСУ на Донбасі зайняли стратегічну висоту: бойовики тікали, покинувши трофеї (Фото, Мапа)

АТО-прапор Укр в будяках фото facebook.com ato.newsУкраїнські військові відібрали в російських окупантів ще частину досі окупованого Донбасу.

Як повідомляє у Фейсбук український волонтер Serg Marco, сталося це на Донецькому фронті на Маріупольському напрямку між Водяним і Комінтерновим (після декомунізації – Пікузи).

ф7

Там бойовики з висоти “Дерзкая” – це найвища точка на цій ділянці фронту – методично обстрілювали українських морпіхів, що тримають оборону на підступах до Маріуполя.

Шляхом копання траншей бійці ЗСУ просувались вперед і врешті оточили ворога. Зрозумівши, що опинились у “котлі”, бойовики “ДНР” втекли з цієї стратегічної висоти, покинувши зброю і не тільки.

ф1

Це підтвердив речник ГПУ. На своїй сторінці у Фейсбук Андрій Лисенко показав фото трофеїв, які українській військові взяли, без штурму і втрат зайнявши колишню ворожу позицію. Ці трофеї Генпрокуратура України розглядає як черговий доказ військового вторгнення Росії на українські територі – бойовики покинули зброю та амуніцію, виготровлену в РФ.

ф2ф3ф4ф5ф6