Бійці ЗСУ на Донбасі ліквідували високопосадовця армії РФ і понад 20 бойовиків (Фото)

бойовик мертвий абстрактно зі стрічкою на нозіУ відповідь порушення ворогом Мінських угод і постійні обстріли позицій ЗСУ на Донбасі українські військові продовжують знищувати російський окупантів.

Як повідомив у Фейсбук офіцер ЗСУ Анатолий Штефан, загалом у вересні ворог втратив на Донбасі 80 бойовиків, найманців і російських військових.

“За підсумками вересня в підрозділах російсько-окупаційних військ “ЛДНР” втрати склали: 24 окупанти “мінус” та близько 56 окупантів отримали поранення різних ступенів важкості”, – повідомив український офіцер.

Крім того, за даними офіцера ЗСУ, на Донбасі минулого місяця був ліквідований високопосадовець Генштабу Збройних сил Росії, який був одним із кураторів так званої “армії” бойовиків. Загибель російського офіцера окупанти замовчують.

“Інформацію щодо цієї особи окупаційні війська намагаються всіляко приховати та закрити, особисті дані та напрямок відповідальності посадової особи уточнюється”, – повідомив український офіцер.

Читайте також: Бойовики втратять Ясинувату і не тільки: у штабі ООС назвали можливі межі розведення військ на Донбасі (Відео)

Як писала ІА «7 Днів-Україна», раніше офіцер ЗСУ Анатолий Штефан наводив дані, що у липні до оголошення режиму тиші були ліквідовані близько 30 російських окупантів та близько 59-ти отримали поранення.

Читайте також: Бойовики сьогодні пустили в хід гармати — повні дані Міноборони України про події на Донбасі (Відео)

Анатолій Штефан виклав у мережу колаж із фото частини бойовиків, знищених минулого місяця на Донбасі

ф1