Бійці полку “Азов” на Донбасі виконали справу честі: ворог зазнав великої втрати (Фото, Відео)

ф1Справою честі для українських бійців було знешкодити безпілотник, за допомогою якого бойовики на Донбасі вели вогонь з гармат по українських позиціях, внаслідок чого місяць тому загинули 2 бійці “Азова”, а 11 були поранені. Цю справу честі бійці полку виконали – ворожий безпілотник на передовій Світлодарської дуги знешкодили.

Як повідомив сайт полку “Азов”, безпілотник бойовиків українським бійцям вдалося посадити, не ушкодивши його. Це дає змогу з’ясувати, для яких саме обстрілів і як російські окупанти застосовували цей літальний апарат, а також які розвіддані про позиції українських армійців цей БПЛА зібрав.

“Апарат передано технічній розвідці “Азову” у повністю справному технічному стані, в результаті чого отримано відомості про особливості його застосування, дані телеметрії, відомості про місце старту апарату, та осіб, що його обслуговують”, – повідомили українські бійці, опублікувавши фото ворожого безпілотника з ромахом крил майже півтора метра.ф2

Виявилось також, що ворожий безпілотник "Елерон" - це черговий неспростовний доказ участі Росії у військовій агресії проти України: такі беспілотники Росія виробляє з 2013 року і вони є на озброєнні армії РФ.

ф3

Українські бійці знешкодили цей російський безпілотник на передовій Світлодарської дуги, коли проросійські бойовики готували черговий обстріл з артилерії позицій українських військ.

ф4

Більше подробиць - у відео полку "Азов".