Бійці гостро потребують форми, взуття, медикаментів – тернопільські волонтери (Відео)

Христина Феціца
Христина Феціца

Нині тернопільські волонтери отримують багато телефонних дзвінків зі сходу про нагальні потреби в формі, взутті, медикаментах – кровоспинних, протизапальних. Усе – через останні події, що відбуваються у зоні АТО.

Також нагальна потреба є у спорядженні, але воно – дорожче, тому активісти нагально збирають насамперед  форму та берци.

Читайте також. Тернопільські волонтери вигадують нові ідеї заради допомоги бійцям АТО

– Якщо таке можливо, просимо небайдужих приносити кошти, – каже волонтерка Складу №1 Логістичного центру допомоги бійцям АТО Христина Феціца. – Ми будемо товар закуповувати великими партіями і надсилати на схід. Наші волонтери виїхали туди нагально. Майже всі запаси ми віддали. Тому просимо дуже про допомогу і небайдужість.

Із продуктами виникає проблема у бійців, коли відбувається ротація. Докладно – у сюжеті кореспондента телекомпанії TV-4.

– Проблема є, звичайно, через те, що Російська Федерація вже повним ходом йде на наші війська, їм доводиться залишати місця дислокації і, відповідно, забирати все, що було там, вони не встигають. На новому місці доводиться починати з нуля…

Читайте також. У Тернополі збирають допомогу для маріупольців

На сході також дуже просять форму і рукавиці, що не горять. Балаклави, шапки – теплі, які можна вдягнути під кевларову каску.

– Зараз пішла четверта хвиля мобілізації, тож виникає потреба і в бронежилетах, – каже волонтерка. – Але бронежилети поки що не так нагально. Якщо буде можливість купувати самим – ми будемо вдячні за форму чи берци…

До речі, берци краще купувати із литою підошвою. Замки мають бути якісні. Бо на фронті все нищиться дуже швидко.