“Бідні” біженці з Донбасу врятували від банкрутства ресторани Києва

загруженноеКлієнти повертаються до недорогі ресторани. У вересні відвідуваність зросла на 10 % порівняно з аналогічним місяцем минулого року, розповіла «Капіталу» співвласниця мережі «Варенична «Катюша» Марія Адоніна.

«Середній чек не підвищився», – уточнює вона. Це підтверджують і інші ресторатори. Співвласник мережі BeerFish Дмитро Погребицький зафіксував збільшення числа відвідувачів на 20 %, а співвласник компанії «Фанера project» (мережа фан-барів «Банку», кафе «Жовток») Антон Білецький – на 15-20 %.

Допомогли переселенці

Нинішній рік став найбільш невдалим для столичних рестораторів за останні п'ять років. Із-за протестів в I кварталі продажі в багатьох закладах впали в два рази відносно відповідного періоду 2013 р. Багато гравців - зокрема, Vodka Bar, «Сушія», Solo Pizza та ін., - розташовані в центрі Києва, закрилися. У II і III кварталах ситуація покращилася, але заклади, як і раніше недорахувалися близько 30 % клієнтів. Це було пов'язано з різким падінням рівня життя українців, а також девальвацією національної валюти майже на 60 %. У результаті багато профучасники в цьому році двічі підвищували ціни на страви та напої в меню, що з початку року подорожчали на 30 %.

На 10-20% зросла відвідуваність недорогих столичних ресторанів у вересні порівняно з аналогічним періодом минулого року

Ситуація змінилася тільки на початку осені. За словами генерального директора мережі «Сушія» Романа Романчука, вересень минулого року був невдалим для ресторанного ринку Києва. «Було холодно, тому багато літні майданчики були порожні», - пояснив він. В цьому році рестораторам з погодою пощастило більше. Зіграв свою роль і масовий приїзд переселенців, додає Адоніна. За даними Державної служби з надзвичайних ситуацій, станом на 7 жовтня 2014 р. у Києві зареєстровано трохи більше 31 тис. переселенців з Донецької і Луганської областей та 4,6 тис. чол - з Криму. «Реальний показник може бути вище, оскільки ми ведемо статистику тільки за тим, хто звернувся в наші регіональні штаби», - повідомили «Капіталу» в прес-службі відомства.

Постраждає еліта

Збільшення кількості клієнтів відчули далеко не всі ресторатори. У вересні відвідуваність в закладах категорії середній плюс і вище впала на 30-35 % до першого місяця осені 2013 р., розповідає генеральний директор компанії «Ресторанний консалтинг» Ольга Насонова. Комерційний директор мережі «Світова карта» (Buddha-bar, «Маракеш», «Разгуляєво»Tequila House тощо) Віталій Шадчнєв підтверджує: у вересні ситуація покращилася, але відвідуваність все ж на 15-20 % нижче, ніж у той же час в минулому році. «За цей період фастфуди відвідало на 20-25 % людей менше», - додає Вона. За її словами, українці в цілях економії переорієнтовуються з дорогих закладів на дешеві, де середній чек становить 100-120 грн.

За підсумками поточного року відбудеться переформатування ресторанного ринку. За прогнозом Ольги Насонової, на 15 п. п, до 59 %, зросте частка закладів середньої цінової категорії (до 300 грн), на 5 п. п., до 30 %, скоротиться частка фастфудів і на 10 п. п., до 11 %, - елітних закладів.