Безстрокову акцію протесту розпочали працівники державного підприємства”Таврія”

фото: Суспільне

 Вони вимагають закрити справу про визнання підприємства банкрутом і надати їм можливість відновити діяльність. Також працівники готові розпочати голодування, якщо їх не почують.

Для цього, на їхню думку, слід відсторонити від розгляду справи головуючого суддю Олексія Юлдашева і змінити склад суддів. Банкрутство “Таврії” протестувальники вважають неправомірним, оскільки вона знаходиться у переліку компаній на приватизацію. Називають незаконним і звільнення з посади директора підприємства Петра Стоянова.

Адвокат колективу “Таврії” Ігор Грєбнев каже, що на підприємство продовжуються рейдерські атаки, а суд категорично відмовляється проводити судові засідання й розглядати закриття справи про банкрутство, пише Суспільне.

“Тут розпочалась вже безстрокова акція. Кожний день будуть збиратися люди, будуть намети і таке інше. І голодувати будуть. Тут директор Стоянов, виконуючий обов’язки директора державного підприємства “Таврія”. Національна Академія Аграрних наук України скасувала всі накази щодо звільнення Петра Стоянова, діючого директора, і щодо призначення так званого нового директора”, – каже Ігор Грєбнев.

Правозахисник Костянтин Бєлов згодом повідомив кореспондентам Суспільного, що під час акції ініціативна група працівників державного підприємства “Таврія” спілкувалася з головою Господарського суду Михайлом Мирошниченком. Він сказав протестувальникам: аби уникнути суспільного резонансу, суд розгляне питання створення колегії для продовження розгляду цієї справи.