Безсмертний Україну на переговорах у Мінську більше не представляє – Указ Зеленського (Документ)

Роман Безсмертний. Фото з відкритих джерел
Роман Безсмертний. Фото з відкритих джерел

 Одного випадку критики з вуст Романа Безсмертного вистачило, щоб Володимир Зеленський звільнив Безсмертного з посади представника України у політичній підгрупі Тристоронньої контактної групи з мирного врегулювання ситуації на Донбасі.

Указ, що звільняє Романа Безсмертного з цієї посади, Президент України підписав сьогодні, повідомляє сайт Глави держави, публікуючи Указ.

Як ідеться в документі, звільнив Безсмертного Зеленський, внісши зміни в свій же Указ від 19 червня цього року зі змінами від 9 липня про призначення Безмертного. Про причину звільнення в Указі Президента України не повідомляється.

Читайте також: Безсмертний повертається в Мінський процес — Президент України підписав Указ

Україну на мінських переговорах як представник у політичній підгрупі Роман Безсмертний представляв із 9 липня цього року.

Читайте також:Вперше на Донбасі: Безсмертний розповів про нові домовленості в Мінську (Відео)

Як повідомляла раніше ІА «7 Днів-Україна», після того, як російські окупанти, грубо порушивши режим тиші на Донбасі, вранці 6 серпня обстрілом вбили чотирьох українських військових, Роман Безсмертний наголосив, що на такі дії російських окупантів Україна мала б відповісти значно гостріше, ніж це відбулося.

Читайте також: Безсмертний вказав на глобальні помилки України у реакції на дії Кремля на Донбасі: «Не діяти в такій ситуації не можна» (Відео)

ф2