Безсмертний сказав, як Україна має звільнити Донбас: “Іншого способу немає” (Відео)

Проблему звільнення окупованого Донбасу Україна може вирішити тільки військовим шляхом, оскільки шанс для поступової реінтеграції окупованих Росією територій вже втрачений.

Про це заявив в інтерв’ю на телеканалі “Україна 24” Роман Безсмертний, який був представником України на Мінських переговорах у 2015-2016 та у 2019 роках.

“Питання звільнення територій потрібно вирішувати у військовий спосіб, іншого способу немає”, – заявив Безсмертний.

Він пояснив, що план мирної реінтеграції Україні втілити вже не вдасться, бо минуло понад 5 років з часу окупації частини Донбасу. Росія добровільно звідти не піде, про що свідчить безрезультатність переговорів. А тим часом РФ на окупованих частинах Донбасу не тільки розбудовує так звані “армії” самопроголошених “ДНР” і “ЛНР”, а й виховує покоління молоді в дусі “руского міра”.

"Треба розуміти, що кардинально змінилася російська воєнна доктрина. Військові частини, які там сформовані, які збільшуються, інтегруються в агресивну систему Генштабу російської армії, все більше і більше набувають ознак здатності атакувати й здійснювати агресію. Таким чином, місцеве населення буде задіяне в диверсійно-розвідувальних групах, і як тільки ми будемо поводитися м'яко, дозволяти робити всі ці маневри, ми будемо себе підставляти", - сказав Безсмертний.

Тому, на думку українського політика, Україні варто готуватись до нового сценарію звільнення окупованого Донбасу.

"Механізмом реінтеграції вирішити питання неможливо, тому людей, які моляться на Україну, потрібно просто відселити звідти, їх треба рятувати", - заявив Безсмертний.

Більше подробиць - у повній версії інтерв'ю Романа Безсмертного в програмі "ХАРД з Влащенко" на телеканалі "Україна 24".