Безсмертний назвав проблему, що не дає ЗСУ ще ефективніше захищати Україну і Європу від РФ (Відео)

Роман Безсмертний. Джерело фото – “Еспресо”

Колективний Захід все ще повільно реагує на виклики війни Росії проти України і поки не помічає загрози зі сторони союзною держави РФ – Білорусі.

Про таку проблему заявив посол України в Білорусі у 2010-2011 роках Роман Безсмертний в ефірі телеканалу “Еспресо“.  

“Ключем до проблеми, яка нависає над усією Європою, є Білорусь. Адже це той стартовий майданчик, з якого Путін буде проводити атаку на європейський світ. По своїй суті Збройні сили України захищають Європу, захищають світ. А достатня політична реакція європейської спільноти не вироблена”, – сказав Безсмертний.

Український дипломат зазначив, що світова реакція й відповідь на агресію Російської Федерації щодо України все ще є надзвичайно повільними.

"Світ дуже повільно запускає всі необхідні ланцюгові механізми, аби випрацювати об’єктивну реакцію, яка могла б забезпечити питання перемоги України у війні з Росією до кінця 2022 чи до кінця 2023 року. Тобто немає акцентування уваги на досягненні речей, які необхідні сьогодні, щоб розв'язати нагальні проблеми", - зауважив Роман Безсмертний.

Тому Україні слід насамперед розраховувати на себе в надії, що світ і Європа прискорять усвідомлення ролі України у захисті Європи від РФ і посилять допомогу ЗСУ та Україні, вважає Роман Безсмертний.